HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ

Hızlı Tüketim Ürünleri

Dünya devlerinin yer aldığı hızlı tüketim ürünleri pazarına tamamen yerli sermaye ile giren Karakoyunlu Group bir yandan büyürken bir yandan da birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, lojistik altyapısı ve mevcut dış ilişkileriyle uluslararası pazarlarda iş geliştirme ve ihracat misyonunu üstlenmiştir.

Karakoyunlu Group üstlenmiş olduğu misyonun sorumluluğuyla çıktığı bu yolda yakalamış olduğu sürdürülebilir gelişim ve yeniliklerin heyecanı ile değerli iş ortaklarıyla birlikte büyümektedir.

Dünyanın farklı coğrafyalarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verecek nitelikte sağlıklı, güvenilir ve ekonomik ürünleri tüketime sunmaktadır. Son derece titiz, özverili ve disiplinli çalışmaları sonucunda en kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturarak ihracat faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Binden fazla ürünle tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün gamına sahip olan Karakoyunlu Group yapmış olduğu ihracatlarla pek çok farklı ülkede Türkiye’nin ismini gururla taşımaktadır.